Dijital Baskı : Dijital baskı bilgisayar ortamında hazırlanmış veya aktarılmış dizayn, çizimlerin ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojisi ile kaliteli ve hızlı şekilde her türlü malzeme üzerine aktarılmasıdır.  İç Mekan ve Dış Mekan olmak üzere iki farklı başlıkta inceleyebilriz.

İç Mekan Baskı : İç mekanlarda kullanılabilecek hassas ve görsel bakımından kaliteli net ve anlaşılır ürünler sunan bir baskı türüdür. Bünyemizde bulunan HP 5500 ve ConicaSpektraiç mekan dijital baskı makinası parkurumuzla hizmetlerimize devam etmekteyiz. 

Dış Mekan Baskı : Ebat konusunda herhangi bir sınırlaması olmayan genelikle büyük ebatlarda ve dışarda ki doğa olaylarına karşı (Solma,Yırtılma) dayanıklı, kalite bazından İç Mekan Baskıya göre daha düşük kalitede ürün hizmeti sunan  dijital baskı sektöründe en çok tercih edilen ve kullanılan ürünler sunmaktadır. Vutek marka makine parkurumuzla hizmetinizdeyiz. 

View the embedded image gallery online at:
http://tabelart.com/dijital-baski-tabela#sigFreeIde0223ab83a

TabelArt

 

 

Bize Ulaşın
Tabelart.com Tabela Üretimi , Dijital Baskı, Tasarım ve Proje de doğru adres. Tel : 0216 399 33 11
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
© 2015 Tabelart.com Her Hakkı Saklıdır.