HİZMET POLİTİKAMIZ

Üretim aşamasına geçmeden önce kaliteli iş,kaliteli işçilik kriterlerini baz alarak çıktığımız bu yolda Tabela ve Açık Hava Reklam Sektöründe hizmetlerimize devam etmekteyiz. Sektörün yenilikçi yüzü olarak teknolojiye ayak uydurup sürekli yenilenen ve kendini geliştiren TabelArt yaptığı bütün işlerde müşteri memnuniyetinizi baz alarak işe odaklanmaktadır.

TASARIM ve PROJE YÖNETİMİ

Herhangi bir ürünü tasarlarken, yapılacak ürün için yeterli bilgi ve dokümantasyonu ortaya çıkarıp, müşterilerimizin de beğenisi ve onayı ile üretim safhasına geçiriyoruz. Yapılan her üretimin tasarımında, markanın sektördeki varoluşu ve hizmetlerini analiz edip marka ile tüketici arasında duygusal bir bağ oluşturuyoruz. Herhangi bir tasarımı proje aşamasına getirene kadar, tüm üretim elemanlarını değerlendirip en iyilerini seçiyoruz.

ÜRETİM

Yapılacak olan işin alt yapısı ve projelendirmesi tamamlandıktan sonra projeye ve tasarıma sadık kalarak istenilen işleri hayata geçirmek yapılan işe hayat vermek artık emekçi ustalarımızın görevi haline gelmektedir. Malzemeyi işleme gücüne sahip makine parkurumuz ve deneyimli üretim personelimiz sayesinde üretim aşamamızı tamamlamaktayız.

LOJİSTİK

Üretimi tamamlanan işler artık teslim edileceği veya montajının yapılacağı adreslere firmamıza ait araçlarla gönderilir.

MONTAJ

Üretim yapılan ve sağlıklı bir şekilde montaj yapılacak alana sevki sağlanan ürün artık montaj için hazır hale gelmiştir. Önceden fizibilitesi yapılmış olan montaj yeri için montaj ekipmanları hazırlanır. Ürünün monte edildiği yerde uzun ömürlü ve sağlıklı kalabilmesi için kullanılacak montaj ekipmanları belirlenir. Montaj ekibimiz tarafından yerine montajı yapılan ürün artık bizim garantimiz altında istenilen yerde tanıtımınızı yapmak için hazırdır.

TabelArt

 

 

Bize Ulaşın
Tabelart.com Tabela Üretimi , Dijital Baskı, Tasarım ve Proje de doğru adres. Tel : 0216 399 33 11
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
© 2015 Tabelart.com Her Hakkı Saklıdır.