SATIŞ SONRASI DESTEK

En iddialı olduğumuz ve hizmet politikamızda değişmeyen bir yönümüz olan satış sonrası desteklerimizle sürekli müşterilerimizin yanında ve başarılarının arkasında ki görünmeyen yüz olmaktayız.

Globalleşen dünyada herkesin birilerine kurumlara veya firmalara bir şeyler pazarlama çabasında olduğu bir zaman dilimindeyiz. İyi bir pazarlama tekniğiyle kaliteli olmayan bir ürünü müşterilerine pazarlayan firmaların belki de yaratmış oldukları en büyük mağduriyet satışını yaptıkları ürünü daha sonradan desteklememektir. Müşterilerinin ürünle ilgili sorunlarını umursamayan bu taraz faaliyetlerde bulunan kişi kurum veya kuruluşların asla bilemeyecekleri bir konu olan satış sonrası destek bizim için en iyi yaptığımız faaliyetlerin başında gelmektedir.

Uzman kadromuzla satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimize firmamız tarafından çeşitli garanti süreleri verilmektedir. Garanti kapsamına alınan ve satışı bu garanti şartlarına göre imal edilen ürünlerimiz garanti süresi dahilin de arıza yapması veya çeşitli nedenlerden dolayı istenilen performansı göstermediği taktirde tamiratı yapılır yada ürün yenisiyle değiştirilir. Garanti süresi dolan ürünler uygun fiyatlara tamir edilir ve bu sayede müşteri memnuniyeti sağlanır.

TabelArt

 

 

Bize Ulaşın
Tabelart.com Tabela Üretimi , Dijital Baskı, Tasarım ve Proje de doğru adres. Tel : 0216 399 33 11
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
© 2015 Tabelart.com Her Hakkı Saklıdır.