TABELA TADİLATI

Hizmetini bizden aldığınız yada almadığınız tabelanız belli bir zaman aralığından sonra arızalanabilir. Tarafımızca yapılan ve garanti süresi dolduktan sonra da tamir ve tadilatları yapılan tabelalar hali hazırda mevcuttur.

Tabelacılık sektöründe en iyi en kaliteli en başarılı olduğumuzu asla iddia etmedik çünkü şunun çok iyi farkındayız her şeyi bilen aslında hiç bir şey bilendir. Bu bağlamda üretmiş olduğumuz tabelalar yada farklı tabela firmalarının üretmiş olduğu tabelalar günün birinde illaki tadilatı gerektirecek arızalar verebilmektedir.

Tadilat konusunda hızlı ve güvenilir bir marka olan tabelart.com arıza tespit ve keşiflerini ücretsiz olarak gerçekleştirip arızalanan ürünün tadilatı yapılabilmekteyse, hemen sizin için bir fiyat teklifi belirleyerek size geri dönüş yapmaktadır. Tadilatı yada arızası giderilmeyecek durumda olan tabelanız içinde hiçbir alt yapı yada keşif ücreti tarafınızdan talep edilmez. Tadilatı gerçekleştirilemeyecek ürün ile ilgili ya orijinal tasarıma bağlı kalarak yada yeni bir tasarım ile size desteklerimize devam etmek bizim için yalnızca bir ticari kapı değil aynı zaman da onurdur.

TabelArt

 

 

Bize Ulaşın
Tabelart.com Tabela Üretimi , Dijital Baskı, Tasarım ve Proje de doğru adres. Tel : 0216 399 33 11
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
© 2015 Tabelart.com Her Hakkı Saklıdır.