TABELANIN ÖNEMİ

Tabelanız firmanızın kurumsal kimliğini en iyi şekilde dışa vurmasını sağlayan ve markanızın saygınlığı açısından önemli bir yere sahip olan bir tanıtım aracıdır. Sektörler arasında yapılan işlerin farklılığı tabelanız içinde geçerlidir. Tarihi bir mekanda bulunan firmanız tabelasının bulunduğunuz semtin ve sektörün tüm farklılığını ortaya çıkarması gerekmektedir.Bir Eczane tabelası mantığını elektronik mağaza tabelası mantığıyla hareket ederek tasarlarsanız yada kullandığınız argümanları değiştirmeden hareket ederseniz yapılan iş yine tabela olur ama bu yapılan tabela ne kadar sizi yansıtır.

Büyük ve kurumsal firmalar farklı televizyon kanallarında sürekli kendilerini anlatan bazen esprili bir mesajla bazen bilgilendirerek bazen de düşündürerek reklam filmler yayınlanmaktadırlar. Kendi tanıtımlarını yaptıkça kalıcı olmayı başaran bu firmalar her geçen yıl büyümektedirler. Firmanızın büyüklüğü markanızın saygınlığı ve kalıcı olması için her zaman televizyon kanallarında reklam filmi yayınlayacak bütçeye sahip olmayabilirsiniz işte tam bu noktada tabelanızın önemi devreye girmektedir. İyi bir tabela sistemi sizin için rekabet ettiğiniz firmalardan bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

Profesyonelliği amatör ruhla harmanladık ve yeni bir isimle karşınıza çıktık TabelaRT.com hem fikir sahibi olacağınız hemde danışmanlık hizmeti alabileceğiniz kurumsal bir yapıdır Açık Hava Reklam Sektörünün öncülerindendir.

TabelArt

 

 

Bize Ulaşın
Tabelart.com Tabela Üretimi , Dijital Baskı, Tasarım ve Proje de doğru adres. Tel : 0216 399 33 11
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
© 2015 Tabelart.com Her Hakkı Saklıdır.